Język polski - pomoceszkolne.pl

Język polski

Rodzaje i gatunki literackie - zestaw 45 plansz 35 x 50cm.nr.kat.160

Język polski » plansze
Rodzaje i gatunki literackie - zestaw 45 plansz 35 x 50cm.nr.kat.160

Zestaw plansz . Pomoc ma na celu naukę samodzielnego odnajdywania cech gatunkowych danego utworu. Wskazywanie na różnorodny charakter cech gatunkowych składających się na definicję poszczególnych gatunków (budowa utworu, temat, elementy świata przedstawionego). Naukę określania przynależności gatunkowej na podstawie określonych samodzielnie cech utworu. Pamięciowe opanowanie cechskładających się na definicję określonych gatunków.

445.00 PLN

Starożytna Grecja - państwo i kultura - MAPA DWUSTRONNA . nr art.10092

Historia » mapy | Język polski » plansze | Religia » plansze
Starożytna Grecja - państwo i kultura - MAPA DWUSTRONNA .  nr art.10092

oprawa w drewniane półwałki.Mapa główna - Grecja VII - IV w. p.n.e. (podział etniczny). Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik, mapa ukazuje trójwymiarowe ukształtowanie powierzchni Ziemi

258.00 PLN

Starożytny Izrael od X do VI w p.n.e. (Stary Testament). nr art.MR-HI-06

Historia » mapy | Język polski » plansze | Religia » plansze
Starożytny Izrael od X do VI w p.n.e. (Stary Testament).    nr art.MR-HI-06

oprawa w drewniane półwałki z zawieszeniem sznurkowym.Ścienna mapa szkolna przedstawiająca przedstawia ustanowiony za panowania Salomona rozkład terytorialny12 plemion (pokoleń) Izraela. Umieszczone na niej ważniejsze miejsca kultu, miasta i twierdze mają być pomocą i ułatwieniem w zrozumieniu dziejów starotestamentalnych.

242.00 PLN

Starożytny Rzym - państwo i kultura. nr art.MR-HI-08

Historia » mapy | Język polski » plansze | Religia » plansze
Starożytny Rzym - państwo i kultura.   nr art.MR-HI-08

Mapa główna - Rozwój terytorialny Imperium Rzymskiego do II w. n.e.Bogato ilustrowana mapa zawiera w treści podział na prowincje, siećdróg, główne linie fortyfikacyjne, rozmieszczenie legionów i flot.

258.00 PLN

Sugestie słowa cz.1

Promocja | Język polski » wartościowa książka
Sugestie słowa cz.1

Człowiek jest taki , jaki jest jego sposób myślenia - ta idea przewija się przez całą książkę Sugestie słowa. Nie jest zatem publikacją dla wszystkich , a jedynie dla tych , którzy dostrzegają związek pomiędzy myśleniem a jakością życia. Większość z tego , co nam się przydarza , pojawia się najpierw w umysłach. Aby zmienić cokolwiekna lepsze , trzeba zacząć od sposobu myślenia , gdyż myśli kształtują nasz los. Ta pogodna i refleksyjna książka powstała właśnie w tym celu - żeby inspirować do pozytywnych zmian.

27.00 PLN

Sugestie słowa cz.2

Promocja | Język polski » wartościowa książka
Sugestie słowa cz.2

Druga część serii Sugestie słowa która cieszyła się ogromną popularnością.Jeszcze więcej przykładów i porównań.Człowiek jest taki , jaki jest jego sposób myślenia - ta idea przewija się przez całą książkę Sugestie słowa. Nie jest zatem publikacją dla wszystkich , a jedynie dla tych , którzy dostrzegają związek pomiędzy myśleniem a jakością życia. Większość z tego , co nam się przydarza , pojawia się najpierw w umysłach. Aby zmienić cokolwiekna lepsze , trzeba zacząć od sposobu myślenia , gdyż myśli kształtują nasz los. Ta pogodna i refleksyjna książka powstała właśnie w tym celu - żeby inspirować do pozytywnych zmian.

27.00 PLN

Sztuka Polska nr.art.14007

Język polski » plansze
Sztuka Polska  nr.art.14007

Sztuka i malarstwo polskie-11 plansz 100x70 gotowych do zawieszenia

429.44 PLN

Słownik OBRAZKOWO-WYRAZOWY- zestaw plansz. nr.kat.156

Język polski » plansze
Słownik OBRAZKOWO-WYRAZOWY- zestaw plansz. nr.kat.156

Zestaw zawiera:- plansza pokładowa formatu B-2,(90x100cm)- 36 plansz formatu B-3 (35x50cm) z elementami ruchomymi.Materiał ikonicznyKomplet 95 obrazków, które przedstawiają różne obiekty materialne z codziennego doświadczenia. Są to osoby, zwierzęta, rośliny oraz przedmioty lub obiekty geograficzne. Ilustracje można mocować do specjalnej planszy za pomocą rzepów lub dowolnie zastosować korzystając z tablicy flanelowej, czy też układać na stole.Materiał leksykalnyJest to komplet 100 wyrazów umieszczonych na samoprzylepnych plakietkach do mocowania na planszy lub tablicy flanelowej. Wyrazy są zapisywane w wersji drukowanej oraz w wersji pisanej (razem 200 plakietek)

498.00 PLN

Tablice stylistyczne - zestaw klasowy 35 x 50 cm. nr.kat.141

Język polski » plansze
Tablice stylistyczne - zestaw klasowy 35 x 50 cm. nr.kat.141

Pakiet edukacyjny zawiera następujące rodzaje tablic:• informacyjne, zawierające podstawowe definicje związane z omawianymi tematami,• ćwiczeniowe, które obok definicji pozwalające na przyczepianie odpowiednich obrazków oraz tekstów,• Poradnik metodyczny.

448.00 PLN

Uczeń na start - Programy interaktywne + książki Wydawnictwa Harmonia nr 9876

Promocja | Przedszkole » programy multimedialne | Matematyka » programy multimedialne | Nauczanie zintegrowane » programy multimedialne | Język polski » programy multimedialne | Programy multimedialne » język polski | Programy multimedialne » matematyka | Programy multimedialne » nauczanie zintegrowane | Programy multimedialne » programy interaktywne | Programy multimedialne » programy sieciowe
Uczeń na start - Programy interaktywne + książki Wydawnictwa Harmonia  nr 9876

Nowy Pakiet składający się z programu Uczeń Na Start i książek Wydawnictwa Harmonia- EDYCJA LIMITOWANA!Zestaw ćwiczeń na tablicę interaktywną wspierających nauczycieli klas pierwszych w pracy z grupą dzieci zróżnicowaną pod względem wieku i kompetencji. W cenie produktu kupujący otrzyma licencję na 5 stanowisk komputerowych.

999.00 PLN

Uniwersalna dobieranka językowa - zestaw 15 tablic. nr. kat. 189

Język polski » plansze
Uniwersalna dobieranka językowa - zestaw 15 tablic. nr. kat. 189

Jest to pomoc dydaktyczna przygotowana z myślą o najmłodszych uczniach (w wieku 6-10 lat) rozpoczynających naukę języków obcych oraz rozwijających słownictwo polskie. W skład pomocy dydaktycznej wchodzą dwa elementy: I. Zestaw podstawowy; II. Suplementy językowe: 1. Język polski, 2. Język angielski, 3. Język niemiecki, 4. Język rosyjski.W skład zestawu wchodzi 15 tablic podkładowych oraz plansze z elementami ruchomymi, które można mocować do wspomnianych tablic za pomocą "rzepów". Elementy ruchome należy wyciąć nożyczkami.

456.00 PLN

Wielkie cywilizacje średniowiecza - kultura i sztuka. nr art.MR-HI-30

Historia » mapy | Język polski » plansze | Religia
Wielkie cywilizacje średniowiecza - kultura i sztuka.    nr art.MR-HI-30

Ścienna mapa szkolna przedstawiająca wielkie cywilizacje i kręgi kulturowe średniowiecza: chrześcijaństwo, Bizancjum oraz islam. W sposób bardzo przejrzysty ukazana jest analiza porównawcza stylów architektonicznych, malarstwa, rzeźby, sztuki użytkowej oraz pisma. Bogato ilustrowana przykładami.

262.00 PLN

Wieszak naścienny z klamrami - 150 cm. nr. art. 1031

Język polski » plansze
Wieszak naścienny z klamrami - 150 cm.  nr. art. 1031

Uniwersalna listwa z siedmioma klamrami o długoąci 150 cm. Można na nej zawiesić praktycznie wszystko.Błyskawicznie zmienisz wystrój klasy, korytarza czy innego pomieszczenia. Listwa to także doskonała tablica ogłoszeniowa.

146.00 PLN

ZESTAW LITEROWO-OBRAZKOWY nr 223-BRO

Przedszkole » nauka pisania | Przedszkole » plansze | Nauczanie zintegrowane » nauka pisania | Język polski » plansze
ZESTAW LITEROWO-OBRAZKOWY  nr 223-BRO

Ten zestaw to wspaniały sposób na uatrakcyjnienie nauki. Jest zgodny z wymaganiami programowymi kształcenia zintegrowanego. Stanowi nieodzowną pomoc w nauce czytania i pisania. Nabycie tej umiejętności wymaga od ucznia znacznego trudu, a od nauczyciela wytężonej pracy metodycznej.Zaproponowana pomoc dydaktyczna ma na celu wspomaganie nauczania i uczenia sie. Pełni funkcję motywacyjną, poznawczą i kształcą

245.00 PLN
Stron: | 1 | 2 | 3 |