Język polski - wartościowa książka - pomoceszkolne.pl

Język polski - wartościowa książka

Promujemy polskich pisarzy: Zbigniew Niedźwiecki

Grzech przemilczenia

Promocja | Pedagog/Wychowawca | Język polski » wartościowa książka
Grzech przemilczenia

Dorastanie to chyba najbardziej niebezpieczny okres w życiu człowieka. Problem przemocy w rodzinie stanowi osnowę, wokół której rozwija się akcja "Grzechu przemilczenia.Wprawdzie książka pomyślana jest jako protest przeciw przemocy, mimo to obfituje w zaskakujące epizody z najróżniejszych dziedzin życia. Nie brakuje w niej również historii i dialogów, z których można się uśmiać do łez. Innym niewątpliwym walorem powieści są jej fragmenty liryczne, traktujące o trudnej, lecz jakże pięknej miłości między meężczyzną a kobietą. Ładunek emocjonalny tych opisów niewątpliwie dostarczy Ci głębokich wzruszeń.

37.00 PLN

Sugestie słowa cz.1

Promocja | Język polski » wartościowa książka
Sugestie słowa cz.1

Człowiek jest taki , jaki jest jego sposób myślenia - ta idea przewija się przez całą książkę Sugestie słowa. Nie jest zatem publikacją dla wszystkich , a jedynie dla tych , którzy dostrzegają związek pomiędzy myśleniem a jakością życia. Większość z tego , co nam się przydarza , pojawia się najpierw w umysłach. Aby zmienić cokolwiekna lepsze , trzeba zacząć od sposobu myślenia , gdyż myśli kształtują nasz los. Ta pogodna i refleksyjna książka powstała właśnie w tym celu - żeby inspirować do pozytywnych zmian.

27.00 PLN

Sugestie słowa cz.2

Promocja | Język polski » wartościowa książka
Sugestie słowa cz.2

Druga część serii Sugestie słowa która cieszyła się ogromną popularnością.Jeszcze więcej przykładów i porównań.Człowiek jest taki , jaki jest jego sposób myślenia - ta idea przewija się przez całą książkę Sugestie słowa. Nie jest zatem publikacją dla wszystkich , a jedynie dla tych , którzy dostrzegają związek pomiędzy myśleniem a jakością życia. Większość z tego , co nam się przydarza , pojawia się najpierw w umysłach. Aby zmienić cokolwiekna lepsze , trzeba zacząć od sposobu myślenia , gdyż myśli kształtują nasz los. Ta pogodna i refleksyjna książka powstała właśnie w tym celu - żeby inspirować do pozytywnych zmian.

27.00 PLN
Stron: | 1 |