ABSOLWENT - SUPLEMENT(licencja 10 stanowisk) - pomoceszkolne.pl

Kup teraz!

Cena: 496.00 PLN
Ilość:
Przedsiębiorczość | Programy multimedialne » przedsiębiorczość

ABSOLWENT - SUPLEMENT(licencja 10 stanowisk)

 ABSOLWENT - SUPLEMENT, to 4 część serii obejmującej zagadnienia związane z szukaniem pracy (część I), uruchamianiem działalności gospodarczej (część II) i skutecznym działaniem na rynku pracy (część III).
Program "dopełnia" serię ABSOLWENT tematami, które nie zmieściły się w formule dotychczasowych części, a są potrzebne z punktu widzenia realizacji podstawy programowej.

SUPLEMENT może być wykorzystywany w gimnazjum, w ramach modułu Wychowanie do aktywnego udziału w życiu gospodarczym (stanowi również dobre rozwinięcie programu multimedialnego o tym samym tytule rozpoczynającym serię programów z przedsiębiorczości Premiere Multimedia) i w szkołach ponadgimnazjalnych oraz wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba zaprezentowania i sprawdzenia wiadomości w zakresie omawianych przez program tematów:

    * funkcjonowanie rynku i gospodarki rynkowej
    * giełda papierów wartościowych
    * rola państwa w gospodarce rynkowej
    * wzrost gospodarczy i jego mierniki
    * pieniądze i banki
    * budżet
    * gospodarka globalna

SUPLEMENT zawiera zestaw ćwiczeń i pytań kontrolnych oraz słowniczek.

Program SUPLEMENT jest łatwy w obsłudze. Przejrzysty i intuicyjny interfejs umożliwia uczniowi samodzielną pracę. Modułowy układ materiału pozwala na swobodne łączenie zagadnień i dostosowywanie ich zarówno do potrzeb uczniów, jak i planu poszczególnych zajęć.