ABSOLWENT - Szukam pracy . (licencja 10 stanowisk) - pomoceszkolne.pl

Kup teraz!

Cena: 495.00 PLN
Ilość:
Przedsiębiorczość | Programy multimedialne » przedsiębiorczość

ABSOLWENT - Szukam pracy . (licencja 10 stanowisk)

ABSOLWENT- Szukam pracy to multimedialny poradnik dla wszystkich szukających pracy, ze szczególnym uwzględnieniem absolwentów uczelni i szkół średnich starających się o tzw. pierwszą pracę.
Poradnik w sposób kompleksowy omawia wszystkie etapy związane z szukaniem pracy: zaczynając od określenia własnych potrzeb i możliwości, przygotowania dokumentów aplikacyjnych, przez analizę różnych metod szukania pracy, opisy efektywnego uczestnictwa w rozmowie kwalifikacyjnej na prawnych aspektach zatrudnienia kończąc.
Wszystkie etapy zostały opracowane pod kątem praktycznego wykorzystania informacji i wskazówek w nich zawartych - z wykorzystaniem przykładów, omówieniem autentycznych sytuacji i problemów.
Dodatkowo dołączyliśmy do programu bogate moduły zewnętrzne: bazy dokumentów wzorcowych z komentarzami i przykładami autentycznych pism aplikacyjnych, zapisy autentycznych rozmów kwalifikacyjnych, słowniczek terminów przydatnych przy analizie ogłoszeń i uczestnictwie w postępowaniu rekrutacyjnym i wiele innych związanych z szukaniem pracy.
Najważniejsze cechy programu:
- atrakcyjny charakter prezentacji (lektor, ilustracje)
- praktyczne narzędzia: testy, kwestionariusze
- możliwość zdiagnozowania własnych predyspozycji
- gotowe do użycia wzorce dokumentów i pism z komentarzem
- symulacje rozmowy kwalifikacyjnej
- szybki dostęp do najważniejszych fragmentów poradnika
- praktyczny, adresowany do polskich odbiorców, materiał dydaktyczny

Środek dydaktyczny zalecany przez Ministra MENiS