Ptaki, Płazy I Ssaki W Swoim Otoczeniu - PROGRAM MULTIMEDIALNY nr SL882 - pomoceszkolne.pl

Kup teraz!

Cena: 79.00 PLN
Ilość:
Promocja | Przedszkole » programy multimedialne | Biologia/Przyroda » programy multimedialne | Programy multimedialne » biologia/przyroda

Ptaki, Płazy I Ssaki W Swoim Otoczeniu - PROGRAM MULTIMEDIALNY nr SL882

Czy wiesz jak odróżnić bogatkę od mazurka po kolorze piór? Które z ptaków zimują a Afryce, a które nie odlatują? Jakie dźwięki wydaje świstak, a jakie wydaje sarna? W multimedialnym programie „Ptaki, płazy, ssaki w swoim otoczeniu” dowiesz się wszystkiego, co najistotniejsze o polskich zwierzętach!
Prawie 140 gatunków zwierząt wraz z ilustracjami, 130 fotografii i aż 110 dźwięków ssaków, ptaków i płazów! Wiele różnych form opisu pozwoli na dogłębne poznanie polskiej fauny. Zawarte w nich ciekawostki sprawiają, że informacje na długo pozostają w pamięci.
Ale przecież możemy połączyć naukę z zabawą! Dzięki dwóm quizom można nie tylko sprawdzić się we właśnie przyswojonej wiedzy, ale również dobrze bawić się przy odpowiedziach na pytania. Quiz numer 1 daje możliwość rozpoznania ptaka po dźwięku, jaki wydaje. Z kolei Quiz nr 2 jest testem wielokrotnego wyboru, bazującym na ciekawostkach, zawartych w opisach zwierząt.
Zapraszamy do wspaniałej zabawy i nauki wraz z naszym programem! 

Zapraszamy do obejrzenia demo naszego programu na portalu YouTube http://www.youtube.com/watch?v=4wr8tkcuBfg