Akademia Umysłu UCZEŃ EDU - pakiet multimedialny . nr 19993-AK - pomoceszkolne.pl

Kup teraz!

Cena: 545.00 PLN
Ilość:
Promocja | Przedszkole » wyposażenie nauczyciela | Przedszkole » programy multimedialne | Nauczanie zintegrowane » pamięć / koncentracja | Nauczanie zintegrowane » programy multimedialne | Pedagog/Wychowawca | Programy multimedialne » gry i zabawy | Programy multimedialne » nauczanie zintegrowane | Programy multimedialne » pakiety klasowe | Programy multimedialne » pamięć / koncentracja | Programy multimedialne » pedagog | Programy multimedialne » programy sieciowe

Akademia Umysłu UCZEŃ EDU - pakiet multimedialny . nr 19993-AK

Multimedialny pakiet edukacyjny
do realizacji zajęć rozwijających
PAMIĘĆ, KONCENTRACJĘ, SZYBKIE CZYTANIE .
Jest to zestaw sześciu programów multimedialnych wraz z Zeszytami Metodycznymi, do realizacji zajęć rozwijających pamięć, koncentrację i szybkie czytanie w szkołach podstawowych.
Wszystkie ćwiczenia zawarte w programach zostały wyposażone w opcje pozwalające dostosować je do wieku i możliwości każdego ucznia.

Akademia Umysłu®Uczeń EDU
Multimedialny pakiet edukacyjny
do realizacji zajęć rozwijających
PAMIĘĆ, KONCENTRACJĘ, SZYBKIE CZYTANIE
Co zyska nauczyciel dzięki pracy z Akademią Umysłu® Uczeń EDU?
znajdzie gotowe materiały do prowadzenia zajęć
uatrakcyjni swoje zajęcia dzięki bogactwu multimedialnych ćwiczeń
wykorzysta w swojej pracy nowoczesne technologie
wyjdzie naprzeciw zainteresowaniu uczniów grami komputerowymi
wzbudzi zainteresowanie uczniów ćwiczeniami mającymi wpływ szybkość i efektywność przyswajania wiedzy
znajdzie informacje i sposoby, jak wspierać uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Wykorzystując zamiłowanie dzieci do gier komputerowych oraz nasze programy nauczyciel zyskuje możliwość zaproponowania skutecznych, a zarazem ciekawych zajęć szkolnych
 
Czym jest Akademia Umysłu®Uczeń EDU?
Jest to zestaw sześciu programów multimedialnych wraz z Zeszytami Metodycznymi, do realizacji zajęć rozwijających pamięć, koncentrację i szybkie czytanie w szkołach podstawowych.
Wszystkie ćwiczenia zawarte w programach zostały wyposażone w opcje pozwalające dostosować je do wieku i możliwości każdego ucznia. Ćwiczenia prezentowane są w formie rozbudowanych interaktywnych gier, z których każda ma wiele poziomów trudności. Ponadto nauczyciel może także zmieniać, czy regulować takie parametry, jak np.: czas ekspozycji zadania, ustalić liczbę pokazywanych elementów, kolorów czy figur, a także skrócić i wydłużyć czas na odpowiedź.
Załączone do pakietu profesjonalnie opracowane Zeszyty Metodyczne (oddzielnie edukacja wczesnoszkolna i szkoła podstawowa klasy 4-6) uwzględniają potrzeby edukacyjne wszystkich uczniów. Stanowią idealny materiał do prowadzenia zajęć, a także inspirację dla twórczych nauczycieli. Opisują cel i przebieg każdych zajęć oraz krok po kroku wspierają nauczyciela w pracy nad rozwojem dzieci i młodzieży. Dodatkowo pakiet zawiera specjalny Zeszyt Metodyczny z gotowymi scenariuszami szkolnych konkursów oraz nagrody motywujące dzieci do osiągania lepszych wyników.
Pakiet jest idealny zarówno do pracy indywidualnej przy stanowiskach komputerowych, jak i prowadzenia zajęć grupowych z rzutnikiem lub tablicą multimedialną.
Wprowadzenie do szkół gier - jako narzędzi edukacyjnych jest nie tylko formą ćwiczenia umysłu, ale przekłada się na zwiększenie motywacji uczniów do nauki! Uczniowie chętniej uczą się tego, czym są zainteresowani oraz kiedy są pozytywnie motywowani.
Akademia Umysłu®Uczeń EDU jest skutecznym połączeniem zalet programów komputerowych oraz edukacji przez zabawę.
Jaki jest cel zajęć?
Celem Akademii Umysłu®Uczeń EDU jest wspomaganie uczniów w procesie nauczania poprzez wskazanie im właściwych sposobów na skuteczną naukę. Zakłada ponadto pomoc uczniom z trudnościami w nauce, jak i wsparcie rozwoju tych, którzy przejawiają wyjątkowe zdolności.
Poprzez kreatywne i ciekawe techniki i ćwiczenia zawarte w programach uczniowie I oraz II etapu edukacyjnego, do których skierowana jest ta seria, będą mogli skutecznie rozwijać m.in. umiejętności myślenia, zapamiętywania , kojarzenia i koncentracji uwagi, tak niezbędne zarówno w szkole, jak i na co dzień!
Dzięki zawartych w programach atrakcyjnych grach komputerowych
dzieci uczą się wytrwałości - tak bardzo istotnej w trakcie nauki szkolnej
oraz umiejętności doprowadzania rozpoczętych zadań do końca.
Dla kogo jest przeznaczony pakiet?
Akademia Umysłu® Uczeń EDU skierowana jest do wychowawców, nauczycieli i terapeutów, jako wsparcie i inspiracja w procesie nauczania. Pakiet może być wykorzystywany zarówno podczas zajęć indywidualnych, jak i grupowych, takich jak:
godziny pracy nauczycieli wynikające z KN (godziny karciane)
zajęcia wyrównawcze
zajęcia w świetlicy
zajęcia w bibliotece
zajęcia organizowane w szkole i poza szkołą (np. w czasie ferii, kolonii, zimowisk)
Pakiet może być także wykorzystywany do ponoszenia umiejętności posługiwania się technologią informacyjną w czasie zajęć lekcyjnych, np. komputerowych, a także w trakcie zdobywania wiedzy w zakresie innych bloków tematycznych.
Dzięki uniwersalności ćwiczeń programy mogą być wykorzystywane w pracy pedagogicznej i terapeutycznej przez wielu specjalistów.
Co zawiera pakiet Akademia Umysłu® Uczeń EDU ?

- 6 programów zawierających blisko 100 kreatywnych ćwiczeń edukacyjnych Zobacz
- 6 Zeszytów Metodycznych dla I i II etapu edukacyjnego zawierających gotowe scenariusze zajęć  Zobacz
- Zeszyt Metodyczny z do przeprowadzenia konkursów : "Mistrz Koncentracji", "Mega Pamięć",
   "Super Umysł" Zobacz
- bogaty zestaw nagród motywujących uczniów do ćwiczeń (dyplomy, naklejki, zakładki do książek)  Zobacz
- licencja wielostanowiskowa na 15 stanowisk z możliwością dokupienia dodatkowych